Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Piramida dla insektów zawierająca solarne oświetlenie i interaktywne części. Załączone plany lekcji. [PYR1]
Nasz najnowszy i najbardziej luksusowy hotel dla owadów, którego projekt łączy w sobie wielogatunkowość środowiska i wielofunkcyjność zastosowania.

Charakterystyka:
Wykonany z certyfikowanego drewna FSC
Wysokiej mocy panel słoneczny
Stanowisko do karmienia motyli
Miejsce do zimowania dla motyli
Wyciągane szufladki do obserwacji i studiowania owadów
Miejsce na odpadki
W zestawie darmowy scenariusz lekcji o pszczołach samotnicach
Ten wyjątkowy hotel dla owadów w kształcie piramidy zapewnia doskonałe schronienie naturalnym zapylaczom i innym pożytecznym owadom. Będzie niezastąpionym dopełnieniem każdego szkolnego ogrodu.
To jeden z najbardziej pożądanych i imponujących produktów w naszej ofercie. Zaprojektowano go na potrzeby edukacyjne, a wykonano z certyfikowanego drewna FSC. Wyposażony został w wysokiej mocy panel słoneczny, aby przyciągał nocne owady i nietoperze, którymi się one żywią. Co więcej, piramida posiada też platformę do karmienia motyli, którą zbudowano z recyklingowanego plastiku oraz kilka karmidełek. Można je napełnić roztworem wody z cukrem lub specjalną mieszanką wabiącą te owady.
Następna komora składa się z trzech wbudowanych mniejszych komór, w których motyle i inne owady mogą bezpiecznie przetrwać zimowe miesiące. Łatwo się wyjmują, dzięki czemu można je utrzymać w czystości. Wyjmowana szufladka dla pszczół samotnic posiada wbudowane beleczki, które umożliwiają łatwą inspekcję i obserwację tych owadów. Razem ze scenariuszem lekcji jest świetnym uzupełnieniem lekcji w szkole.
Na dnie piramidy znajduje się niewielka przestrzeń, do której lgną mniejsze owady żyjące w ziemi: stonogi, dżdżownice itp. Po bokach również znajduje się kilka obszarów lęgowych dla pszczół samotnic i innych owadów, aby w ten sposób mogły ze sobą współżyć, tworząc idealnie zróżnicowane środowisko życia.
Kupując piramidę, otrzymasz za darmo opakowanie nasion 10 gatunków kwiatów polnych oraz przewodnik po cyklu życia i gatunkach pszczół samotnic.Kod producenta:PYR1
Dostępność: niedostępne