Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Karmnik dla ptaków Huśtawka [SWSF]
(Swing Seat Bird Feeder)


Karmnik dla ptaków Huśtawka jest idealny do karmienia małych ptaków. Małe rozmiary karmnika i kołysanie się sprawia, że ​​zbliżanie się większych ptaków jest niewygodne. Ale małe ptaki mogą lądować na linach, ramionach i siedzisku.

Jedzenie kładziemy na tacy siedziska, którą można wysunąć, aby umożliwić łatwe czyszczenie w celu utrzymania czystości. Taca wykonana jest z przetworzonego tworzywa sztucznego z recyklingu, o fakturze przypominającej drewno. Karmnik Huśtawka zawieszany jest za pomocą naturalnie wiszącej liny. Ma solidną konstrukcję ramienia z wiszącymi linami, które są wiązane po wewnętrznej stronie podłokietników.
Przypominający leniwe, słoneczne dni na huśtawce Swing Seat Feeder stanowi uroczy dodatek do każdego ogrodu z dziką przyrodą.


Należy pamiętać, że obecnie jest w obiegu kilka kopii naszego oryginalnego projektu Swing Seat Bird Feeder. Kopie te są gorszej jakości i nie są wykonane z drewna certyfikowanego FSC. Nie mają odpowiedniej wyjmowanej plastikowej tacy z recyklingu, drewno jest z niecertyfikowanych źródeł a taca z płyty pilśniowej, która szybko gnije. Kopie mogą być trudne do wykrycia, ponieważ używają obrazów Wildlife World.