Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Ochronny hotel dla pszczół samotnic (na zamówienie) [CSVSBH]
Stworzony po to, aby zachęcić pszczoły samotnice do zapylania kwiatów i odpowiednio zarządzać ich koloniami w ogrodzie. Posiada mnóstwo wyjmowanych tacek, których nakrętki skrzydełkowe umożliwiają sprawny dostęp do ich zawartości w celach przeglądowych.
Hotel pochodzi z najnowszej linii produktów, które miały łączyć w sobie wielofunkcyjność oraz wysoką jakość trwałej i solidnej konstrukcji z atrakcyjnym projektem.
Ten wysoko wyspecjalizowany produkt powstał z myślą o specjalistach w dziedzinie projektowania krajobrazu i ochrony dzikiej przyrody. Wyróżniają go precyzyjnie wykonane detale wykończeniowe pomalowane farbą wodną w kolorze jasnej zieleni.
Ten profesjonalny ul wykonano z solidnego drewna FSC przy zastosowaniu techniki używanej w konstrukcjach skręcanych. Składa się z trzech oddzielnych komór przeznaczonych do lęgu pszczół. Po obu stronach ula znajdują się wysuwane tacki, które można układać jedną na drugiej. Przed wysunięciem są one zabezpieczone śrubami, do których można się dostać, otwierając górne wieko. Wysuwane tacki pozwalają na dokonywanie przeglądu larw w celu monitorowania i kontroli pasożytów. Te solidne bloczki z precyzyjnie wywierconymi korytkami zapewniają larwom pszczół samotnic maksymalną izolację i ochronę przed zimowymi mrozami. Trzeci rodzaj miejsca lęgowego spełniają beleczki, w których znajdują się 8-milimetrowe tekturowe wkładki. Aby zapobiec gromadzeniu się pasożytów, zaleca się ich coroczną wymianę. Można je stosować w parze z papierowymi wkładkami używanymi przez fachowców, dzięki czemu inspekcja zostanie przeprowadzona naprawdę profesjonalnie. Z przodu ula znajduje się siatka, która skutecznie ochroni larwy pszczół przed atakami ze strony drapieżnych dzięciołów.Kod producenta:CSVSBH
Dostępność: niedostępne