Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Ochronne siedlisko dla małych ssaków [CSVMMH]
Produkt świetnie nadaje się do użytku w ramach programu ochrony popielicowatych lub jako przytulny domek dla innych niewielkich ssaków.
Na piękno domku składają się półokrągłe kształty ciosane w twardym drewnie, wewnętrzna powłoczka z recyklingowanego plastiku i ozdobna otoczka zewnętrzna z palików, która zapewnia dodatkową izolację. Wszystko to wieńczy szczytowy daszek, który chroni wnętrze domku przed wodą.
Otwór wejściowy dla zwierząt znajduje się na tylnej ścianie domku i w czasie dokonywania inspekcji należy go zakryć dołączoną do domku plastikową płytką zaślepiającą, która bez problem wchodzi między dwa drewniane uchwyty do wieszania. Dzięki temu zwierzęta nie uciekną, gdy zielone drzwiczki zamykane nakrętką motylkową będą otwarte w celu dokonania inspekcji.
Ważne: Popielice są gatunkiem chronionym, a prawo do przeprowadzania inspekcji mają jedynie osoby posiadające do tego specjalną licencję w przypadku, gdy istnieje przypuszczenie, że zwierzęta zasiedlają domek.Kod producenta:CSVMMH
Dostępność: niedostępne