Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Budka lęgowa z kolorową przenaszalną kamerą [CCMBOX]
Nasz sztandarowy produkt posiada wbudowaną, wysoce wyspecjalizowaną mikrokamerkę i wyjmowany domek, dzięki czemu sprzęt może służyć przez cały rok.
To budka z wysoce wyspecjalizowaną kamerką, która nadaje się dla wielu gatunków małych ptaków takich jak modraszki czy sikorki bogatki.
Wykonana z grubego na 2 cm solidnego drewna FSC (cedr/ daglezja/ modrzew/ sosna lub inne) w celu zapewnienia wytrzymałości i dobrej izolacji. W wyższej komorze z klapką na zawiasach znajduje się przenośny domek ze schowaną w nim wysoce wyspecjalizowaną mikrokamerką kolorową/ na podczerwień. Poza sezonem lęgowym można bez problemu ją przenieść w inne miejsce, np. na karmnik. Główna komora budki jest na tyle głęboka, że skutecznie chroni przed drapieżnikami. Dzięki panelowi z pleksiglasu do budki przedostaje się więcej światła, co korzystnie wpływa na rozdzielczość obrazów rejestrowanych przez kamerkę w ciągu dnia aż do zmierzchu. Kamerka posiada kilka szerokokątnych obiektywów do wyboru, złącze SCART do łatwego podłączenia do telewizora lub nagrywarki oraz 30-metrowy przewód.Kod producenta:CCMBOX
Orientacyjna waga: 3.84 kg
Orientacyjne wymiary [mm] (wysokość x długość x szerokość): 370x225x190: 410 to top of hanging strap
Dostępność: niedostępne