Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Miejskie siedlisko dla pszczół samotnic [URBSB]
(Urban Bee Nester )
Miejski Domek dla Pszczół (Urban Bee Nester) jest częścią naszej nowej, współczesnej gamy siedlisk dla dzikich zwierząt o eleganckim wzornictwie, przeznaczonych do miejskiego życia.

Zewnętrzna powłoka domku wykonana jest z Clayplas +, który jest materiałem kompozytowym w 70% z gliny i 30% z recyklingu tworzyw sztucznych. Materiał ten jest bardzo trwały i posiada 10-letnią gwarancję. Ponieważ pochodzi z recyklingu jest także produktem ekologicznym. Zewnętrzna obudowa ma podwójne punkty zaczepienia w kształcie dziurek od klucza, co umożliwia zawieszanie domku jako kwadrat lub diament.

Wyjmowana kaseta wewnętrzna domku wykonana jest z naturalnego drewna z certyfikatem FSC i przewierconych trzcin. Wybrane rurki mają rozmiar optymalny dla samotnych pszczół, ale inne owady też mogą zimować w kasecie. Samotne pszczoły to owady, które rzadko żądlą i są bezpieczne dla rodzin i zwierząt domowych. Są bardzo przydatne do zapylania kwiatów przydomowych na balkonach i w ogródkach. Mają też fascynujący cykl życiowy, który można obserwować, instalując dla nich nasze siedlisko.

Miejski Domek dla Pszczół (Urban Bee Nester) powinien być umiejscowiony w ciepłym, słonecznym miejscu. Kierunek południowy / południowo-wschodni jest idealny. Idealna wysokość montażu wynosi od 0,75 m do 1,5 m nad ziemią.

Najważniejsze cechy domku:
- Współczesny projekt dostosowany do życia w mieście
- Połączenie ultra nowoczesnego materiału i naturalnego drewna
- Różne pozycje wiszące - kwadratowa lub diamentowa
- Stylowe, ujednolicone kolorystycznie opakowania dla wszystkich miejskich produktówKod producenta:URBSB
Orientacyjna waga: 1.50 kg
Orientacyjne wymiary [mm] (wysokość x długość x szerokość): W 160mm Sz 160mm Dł 155mm
Dostępność: niedostępne