Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Miejski Karmnik dla Ptaków [URBBF]
(Urban Bird Feeder )
Ten Miejski Karmnik dla Ptaków Urban Bird Feeder jest częścią nowego projektu współczesnych karmników o eleganckim wzornictwie dostosowanym do środowiska miejskiego. Duży okrągły otwór wejściowy pozwala małym ptakom wejść do podajnika i zjeść!

Skorupa zewnętrzna podajnika jest wykonana z Clayplas +, który jest materiałem kompozytowym złożonym w 70% z gliny i w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Clayplas + jest bardzo trwały i ma 10-letnią gwarancję. Każda zewnętrzna osłona ma dwa punkty zawieszenia, aby umożliwić zawieszanie na kształt rąbu lub kwadratu.
Wewnętrzna kaseta karmnika jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego z recyklingu zapewniającego doskonałą higienę ptaków. Zużyte plastikowe wnętrze jest jeszcze łatwiejsze do czyszczenia i można je w całości spłukać wodą.

Wewnętrzna kaseta jest po prostu wyciągana z zewnętrznej obudowy w celu czyszczenia i napełniania. Otwór wejściowy zabezpieczony jest dużą obręczą ochronną ze stali nierdzewnej. Karmnik dostarczany jest z dodatkowym oknem, które przykręca się do pierścienia ze stali nierdzewnej.

• Współczesny projekt urbanistyczny
• Połączenie bardzo nowoczesnego materiału z recyklingiem z tworzyw sztucznych
• Różne pozycje wiszące - kwadrat lub rąb
• Stylowy, kolorystycznie dobrany do potrzeb miejskich
Kod producenta:URBBF
Orientacyjna waga: 1.00 kg
Orientacyjne wymiary [mm] (wysokość x długość x szerokość): W 160mm Sz 160mm D 155mm
Dostępność: niedostępne