Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Drewniane rurki lęgowe dla pszczół, 1000 szt, 7mm/8mm x 150 mm [BTW2]
Opakowanie 1000 szt. Te specjalnie wydrążone drewniane beleczki posiadają idealną średnicę dla pszczół murarek i miesierek (Megachile spp). Można je wykorzystać do już istniejących uli lub do stworzenia własnego prostego pszczelego gniazda.

Pszczołe samotnice są delikatnymi owadami i mogą wspaniale zapylać owoce, warzywa i kwiaty, aby zwiększyć ich zbiory w Twoim ogrodzie.

Od marca do sierpnia pszczoły z tego gatunku będą składać w nich jaja, tworząc rzędy komórek z błota lub listowia. Przez okres zimowy w beleczkach będą rozwijać się larwy, które opuszczą swoje kokony wraz z nadejściem kolejnej wiosny. Upewnij się, że Twój ul jest dobrze zaizolowany albo schowaj go na zimę w komórce lub garażu. Jeśli zdecydujesz się zostawić go na zewnątrz, okryj pełne beleczki siatką drucianą, aby zabezpieczyć jaja przed drapieżnymi dzięciołami.

Położenie

Postaw ul w słonecznym miejscu ok. 1-2 m nad ziemią, najlepiej wśród kwiatów lub innej roślinności tak, aby jego przód był skierowany w stronę wschodzącego słońca.Kod producenta:BTW2
Dostępność: niedostępne