Kontakt

Skontaktuj się z nami:

e-mail: info@wildlifeworld.pl
tel. +48 12 35 22 701
 

Elegancki hotel dla owadów [EIH]
Idealne miejsce do tymczasowego schronienia, lęgu i zimowania dla wielu różnych owadów.
Hotel pochodzi z najnowszej linii produktów, które zaprojektowano we współczesnym stylu łączącym w sobie proste formy, wyraźne linie i nieprzesadzoną elegancję pasujące do nowoczesnego domu i ogrodu. Skonstruowany z wysokiej jakości materiałów, może służyć za schronienie, miejsce do lęgu czy zimowania wielu gatunkom pożytecznych owadów, w tym biedronkom, pszczołom samotnicom czy owadom siatkoskrzydłym. Wykonany z naturalnie wytrzymałego drewna z certyfikatem FSC (poza beleczkami), hotel posiada z przodu małą kłodę dla pszczół, pomalowaną farbą wodną na kontrastujący z innymi elementami kolor oraz wiele różnowymiarowych pustych beleczek. Można w nich umieszczać papierowe wkładki, które pozwalają kontrolować rozwój jaj larw, jak również pozbywać się szkodników i pasożytów, które mogą szkodzić rozwijającym się pszczołom.

Położenie:
Postaw hotel w ciepłym, słonecznym i zacisznym miejscu w pobliżu roślin na ziemi, lub przytwierdź go do płotu czy słupka na wys. max. 1,5 m za pomocą oczka do wieszania.

Czyszczenie:
Brak zaleceń.

Utrzymanie:
W zasadzie hotel nie wymaga żadnych środków konserwacji, ale żeby zachował jak najlepszy wygląd, można go pokryć na zewnątrz lakierem lub pomalować farbą wodną.

Charakterystyka:
Mała kłoda dla pszczół z przodu pomalowana na kontrastujący kolor
Odpowiedni dla wielu gatunków owadów
Konstrukcja z naturalnie trwałego certyfikowanego drewna FSC
Atrakcyjny dodatek do ogrodu
Różnowymiarowe drążone beleczki dla wielu gatunków owadów.Kod producenta:EIH
Orientacyjne wymiary [mm] (wysokość x długość x szerokość): 385 x 270 x 140
Dostępność: niedostępne